Atatürk Haber

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Eğitim
  4. »
  5. İrlanda Dublin Dil Okullarında Eğitim Fırsatını Kaçırmayın !!!

İrlanda Dublin Dil Okullarında Eğitim Fırsatını Kaçırmayın !!!

admin admin -
10 0

 

İrlanda Dublin Dil Okullarında Eğitim Fırsatı

İrlanda beş milyon nüfusu ile Avrupa’nın en güvenilir ve suç oranı en düşük şehirlerinden biridir. İngiltere’nin yakınında yer alan bu küçük ülke, eğitim ve yaşam şartları ile ön plana çıkmıştır. İrlanda’da çok fazla şehir yer alır. Bu şehirler arasında en popüler olanı Dublin’dir. İrlanda Dublin dil okulları, yüksek eğitim kalitesi ve okulların fiziki şartları nedeniyle tercih sebepleri arasındadır. Yaşam kalitesi yüksek olan İrlanda halkının, kibar ve kuralcı olması, disiplin sağlama açısından kolay uyum sağlamayı gerektirir. Ülkede ulaşım ağı gelişmiş olduğundan, öğrenciler Dublin dil okullarını tercih etmektedir. İrlanda dil okullarında eğitim alan öğrenciler partime ve tam zamanlı çalışma iznine sahip olabilmektedir.

İrlanda’da Öğrencilere Çalışma İzni Fırsatı

İrlanda, Avrupa ülkeleri arasında en ekonomik dil eğitimi veren okulların yer aldığı bir bölgedir. Tüm Avrupa ülkelerinin ve Türk öğrencilerin tercih ettiği okullar, İrlanda Dublin dil okulları arasında çok fazla seçenek imkânı ile öğrencilere sunulmaktadır. Okulların sunduğu eğitim imkânları sayesinde, her yıl binlerce öğrenci dil eğitimi başvurusunda bulunmaktadır. İrlanda’da dil kurumları 25 haftalık bir eğitimden sonra çalışma iznine sahip olabilirler. Eğitim programlarına devamsızlık yapmadan, eksiz bir şekilde katılarak, partime veya mezuniyet sonrası çalışma iznine sahip olabilmektedir. 25 hafta üzeri de dil eğitimi aldıktan sonra, çalışma iznine sahip olarak, uzun süre İrlanda’da yaşama hakkına sahip olabilirsiniz. Danışmanlar gerekli olacak belge ve prosedürler için yardımcı olmaktadır.

İrlanda Dublin’de Öğrencilerin Yaşam Şartları

Ülkenin para biriminin euro olması ve ulaşım araçları arasında bisikletin çok fazla kullanılması, ekonomik olarak tercih sebepleri arasındadır. Türkiye İrlanda arası mesafenin yakın olması, Türk öğrencilerin İrlanda Dublin dil okulları tercih etme nedeni olmuştur. Ülkede bisiklet kiralayabilir veya satın alabilirsiniz. Dublin dil okullarında, Türk öğrencilerinin yoğun bir şekilde bulunması, kendi ülkenizde gibi hissetmenize neden olmaktadır. Ülkede yabancılık çekmeden, aile yanında, yurtlarda veya kiralık evlerde konaklayabilirsiniz. Okula en yakın konaklama imkânından yararlanabilmeniz için detaylı araştırmayı yapan danışmanlarımız, size en uygun konaklama imkânını sunmaktadır.

İrlanda Dublin Dil Okulları Avantajları

İngilizcenizi pratikleştirmek veya ileri seviyede İngilizce öğrenebilmek için İrlanda Dublin dil okulları tavsiye edilmektedir. Eğitim kalitesi, okulun fiziki yapısı ve kaliteli eğitim veren öğretmenleri sayesinde, verimli bir eğitim alma fırsatını yakalayabilirsiniz.

İrlanda’da dil okullarının diğer ülkelere göre daha ekonomik olması, öğrenciler için büyük bir fırsattır. Diğer ülkelerden gelen öğrencilerle kaynaşma fırsatı yakalayarak, yabancı dili geliştirebilirsiniz. Teorik derslerden sonra sosyal aktivitelerin yoğun olarak yapıldığı okullarda, pratik yapma şansını yakalayabilirsiniz. Dersten geriye kalan vakitlerde de İrlanda’nın muhteşem doğasını gezerek, farklı yerleri keşfedebilirsiniz. Ülkenize iyi derecede yabancı dil konuşmayı öğrenerek dönmek istiyorsanız, www.irlandaegitim.com adresini ziyaret ederek, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İrlanda Dublin dil okulları hakkında detaylı bilgi almak için: https://www.irlandaegitim.com/dublin-dil-okullari/

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir