Atatürk Haber

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Teknoloji
  4. »
  5. Iphone 7 ne zaman satışa çıkacak?

Iphone 7 ne zaman satışa çıkacak?

admin admin -
30 0

Apple kullanıcılarının özlemle beklediği Iphone 7’nin Eylül ayında yapılacak olan tanıtımdan sonra bütün dünya ülkelerinde satışa çıkması bekleniyor. İnternete sızan Iphone 7 özellikleri ise oldukça merak uyandırıcı olarak lanse edildi. Her sene çıkarttığı Iphone modellerinden istediği verimi alan Apple bu kez bombayı patlatıyor. Iphone serilerinde yer alan telefon inceliği Iphone 7’de zirve noktasına ulaşacak. Apple’ın kullanıcılarına yapacağı sürprizler ise bununla sınırlı kalmayacak. Iphone marka telefonların en önemli özelliği olarak bilinen ve IOS sisteminin temel yapı taşlarından biri olan ana ekran tuşunun da Iphone 7 serisinde olması beklenmiyor.

Apple henüz bu konu ile ilgili resmi açıklama yapmazken Iphone telefonların ana ekran tuşu olmadan nasıl kullanılacağı ise merak konusu olmaya devam ediyor. Telefonların bütün işlevini yerine getiren bu tuşun hangi özellikleri devre dışı bırakacağı ve telefonun nasıl kullanışlı hale gelebileceği de Apple’ı merak ile bekleyenlerin en temel soru işareti olarak dikkat çekiyor.

Iphone 7’de yer alacak olan  telefon inceliği ile batarya sorununun da ikiye katlanacağı gelen iddialar arasında. Apple ürettiği telefonlardan bazı parçaları çıkarması ile beraber cihazların incelmesini sağlarken çoğu Apple kullanıcısının bir numaralı sorunu olan batarya probleminin de daha da ileriye gideceği de yadsınamaz bir gerçek olarak ortaya konuyor.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir