Atatürk Haber

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Magazin
  4. »
  5. Hüsnü Çoban sosyal medyayı salladı! Hüsnü Çoban hayranları ne yaptı?

Hüsnü Çoban sosyal medyayı salladı! Hüsnü Çoban hayranları ne yaptı?

admin admin -
37 0

Kanal D’nin sevilen dizisi Arka Sokaklar’da heyecan dolu bir bölüm yaşandı. Dizinin son bölümünde baş komiserliğe yükselen Hüsnü Çoban’ın vurulma sahnesi yaşandı. Hüsnü Çoban’ın vurulması hayranlarını üzüntüye boğdu.

Hüsnü Çoban Öldü mü?

Dizinin son bölümünde Hüsnü’nün vurulma anı yayınlanırken, ekip arkadaşlarının da telaşı ve üzüntüleri ekranlara yansıdı. Dizinin bu bölümü izleyiciyi de oldukça fazla etkilemiş olacak ki, sosyal medya bir anda ayağa kalktı.

Sosyal medya üzerinden Hüsnü Çoban’ın hayranı olan kişiler bir etkinlik başlatmaya karar verdi. Dizide Hüsnü karakterinin ölüp ölmediği belli olmamasına karşı hayranlarından beklenmeyecek bir hareket geldi.

Hüsnü Çoban için Cenaze Töreni Düzenlediler

Sosyal medya üzerinden bir araya gelen Hüsnü Çoban ( Özgür Ozan) hayranları, dizide vurulan karakter için bir cenaze namazı etkinliği düzenledi. Oluşturulan etkinlikte hayranlardan yarın saat 14:00’de Karacaahmet Mezarlığı’na gelmeleri istendi.

Hüsnü Çoban için cenaze töreni etkinliğine 32 bin kişinin katılacağı, 20 bin kişinin ise gitme ihtimali olduğu öğrenildi.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir