Atatürk Haber

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Yaşam
  4. »
  5. Hülya Seren Kaya 5 gündür komada!

Hülya Seren Kaya 5 gündür komada!

admin admin -
38 0

Çukuorva Üniversitesinde eğitimine devam eden ve bir dönem de Stockholm’de eğitim görmüş olan Hülya Seren Kaya’nın durumu ailesini perişan etmiş durumda. Turgut Özal Bulvarında karşıdan karşıya geçerken motosikletin çarpması ile şiddetli bir şekilde savrulan ve şuuru hala kaplı olan Hülya Seren Kaya’ya çarpan motorsiklet sürücüsü ise mahkeme tarafından serbest bırakıldı.

Ailesinin büyük tepkisini çeken mahkeme kararı ise skandal olarak yorumlandı. Tutuksuz yargılanacağı açıklanan sürücü Serhat A.’nın da oldukça pişman olduğu ancak direksiyon kontrolünü kaybettiği için Hülya’ya çarptığı belirtildi. Tam kaldırıma çıkmak üzereyken üzerine gelen motorsikleti göremeyen ve bir anda çarpma ile karşı karşıya kalan Hülya Seren Kaya’nın doktorları ise hastanın uyutulduğunu ve bir süre daha koma halinin devam edebileceğini açıkladılar.

Ailesinin umutlu bekleyişi hastane önünde devam ederken Hülya Seren Kaya’dan gelecek olan güzel haberleri de duymak için can atıyorlar. Acılı ailenin diğer fertleri olan ve kaza sırasında Hülya Kaya’nn yanında olan ablası ise olayın şokundan hala çıkamadığını ifade ederken sürücünün serbest kalması konusunda tekrar bir dava açma girişiminde bulunacaklarını belirtti.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir