Atatürk Haber

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Sağlık
  4. »
  5. HASVİTAL İLE HACAMATIN FAYDALARI

HASVİTAL İLE HACAMATIN FAYDALARI

admin admin -
9 0

 

Merkezi İstanbul’da bulunan kurumumuz Hasvital ile geleneksel tedavileri mükemmel şekilde alacaksınız. Hasvital olarak, İstanbul sülük tedavisi, hacamat tedavisi, ozon terapisi, manuel terapi, akupunktur gibi bedene can veren uygulamalarımızla hizmetinizdeyiz. Sülük uygulamaları ve hacamat tedavileri, kökeni kültürümüzden yüzyıllar öncesine dayana uygulamalardır. Artık, geleneksel kökenleri korunmakla birlikte, modern tıp uygulamaları ile harmanlanan bu tedavilerin gerçekten etkili şekilde yapıldığını belirtelim. Kliniğimizin uzman kadrosu elinde ve steril bir ortamda, modern malzemelerle bezenmiş bu seçkin tedavileri alma şansını yakalayacaksınız.

Hacamat tedavimizden faydalanarak, düzenli aralıklarla yaptırıp bedeninize şifa katabilirsiniz. Kliniğimizde, özel aletlerimiz ile deride kesiler yapılmaktadır. Ardından, özel cam kupa ve vakum setleri ile toksinli kanın dışarı atılması sağlanmaktadır. Hormonsal gıdalar, ağır ilaçların etkileri, serbest radikaller zamanla bedende toksinlerin ve ağır metallerin birikmesine neden olur. İşte hacamat uygulaması, bunların atılmasını sağlar. Genel anlamda, kan verme işlemi olduğundan, bedenin canlanmasına yardımcı olur.

Hacamat bağışıklı sisteminin güçlenmesini sağlar. Kan akışı hızlanır ve kan üretimi artar. Vücuttan zararlı ağır metal ve toksinlerin atılması ile canlanma sağlanır. Ağrılar gider, beyin çalışmaları çok haza hızlanır ve sağlıklı olur. Çocuk ve gençlerin sağlıklı şekilde gelişmesi için gerçekten etkili bir sağlık uygulamasıdır. Yaşlıların da bedensel ve beyinsel fonksiyonları için mükemmeldir. Metabolizma hızlanır, beden hastalıklardan çok daha korunaklı bir hale gelir.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir