Atatürk Haber

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Magazin
  4. »
  5. Hande Erçel ekranlara dönüyor!

Hande Erçel ekranlara dönüyor!

admin admin -
37 0

Güneşin Kızları dizisinde Tolga Sarıtaş Emre Kınay gibi oyuncular ile birlikte rol alma fırsatı bulan ve ilk kez bu kadar süre aldığı için oldukça tecrübe de kazanan Hande Erçel dizinin reytingler yüzünden bitmesi nedeniyle setlere bir süreliğine ara vereceğini açıklamıştı. Şubat ayında biten dizisinin ardından ortalarda gözükmeyen ve yüzünü dinlendirdiğini sosyal medya hesaplarından açıklayan Hande Erçel’in Haziran ayında tekrar ekranlara merhaba demesi bekleniyor.

Yeni projesi konusunda çok fazla detay vermeyen ancak rol arkadaşının Burak Deniz olacağını belirten Hande Erçel diziden alacağı ücret ile de oldukça gündem konusu olacak gibi duruyor. Bölüm başına 15 bin lira alacağı açıklanan Hande Erçel’in genç yaşına rağmen alacağı ücret sevenlerini de oldukça sevindirmiş durumda.

Kısa zamanda popülerliği bir hayli artan ve hemen hemen bütün gençlerin sevgilisi olmayı başaran Hande Erçel’in yen dizisinde Hayat karakterini canlandıracağı ve bir romantik komedi tadında yapım ile de ekranlarda olacağı belirtildi.

Burak Deniz ile birlikte daha önce rol almadıkları da hatırlatılan Hande Erçel problem yaşamayacaklarını ve kısa bir uyum sürecinin ardından çekimlerin de başlayacağını ifade ederek yeni projesi için oldukça heyecanlı olduğunu da sözlerine ekledi.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir