Atatürk Haber

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Ekonomi
  4. »
  5. Günsan Elektrik

Günsan Elektrik

admin admin -
10 0

Günsan Elektrik

Müşteri memnuniyeti odaklı çalıştığımız Günsan elektrik olarak oldukça iyi işler başarmaktayız. Her türlü elektrik işlerinizde yardımcı olmak için sizin yanınızdayız. 7/24 verdiğimiz hizmet sayesinde her zaman bizi arayarak ulaşma imkânınız bulunmaktadır. Birçok elektrikli eşya satmamızın yanında elektrik tesisatınız için de bizden malzeme alabilmeniz mümkündür. Günsan elektrik olarak her elektrik arızanızda bizi rahatlıkla çağırarak hizmetlerimizden faydalanma imkânınız bulunmaktadır.

Bünyemizde pek çok model bulunmaktadır. Genellikle priz modelleri ile hizmet veriyoruz. Yapacağınız priz aramalarınızın hepsine karşılık verebilecek yapımız bulunmaktadır. Profesyonel kadromuz ile dilediğiniz elektrik sorunlarını dakikalar içinde halletmek için çalışmaktayız. Elektrik konusunda usta elemanlar barındırmaktayız. 

Priz Modelleri

Genel olarak priz modellerinde ürün yelpazemiz oldukça fazladır. En fazla kullanılan priz modeli ise dişi priz modeli olarak bilinir. . İç kısımda bulunan yapısı ile dişiyi andırdığı için dişi priz olarak adlandırılır. . Dişi priz her yerde oldukça fazla kullanılan ürünler arasındadır. Ayrıca çok dayanıklı yapısı ile fazla akıma karşı bile dayanıklı halde çalışır. Bu durumdan ötürü birçok kişi ağır sanayide bile dişi priz kullanımını sağlar Daha güvenilir ve daha iyi hale getirerek işlevsel makinelerin kısa devre yapmasını önler. Üçlü priz modelleri de priz modelleri arasına girer. Üçlü priz daha çok uzatma olarak kullanılan priz modelleridir. Kendi içerisindeki boyut farklılıkları da bulunur. Evde ya da her iş yerinde karşımıza çıkan priz modelleridir.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir