Atatürk Haber

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Spor
  4. »
  5. Gökhan Töre özel hayatı, derbide oynayacak mı?

Gökhan Töre özel hayatı, derbide oynayacak mı?

admin admin -
39 0
Son günlerde özel hayatındaki sorunlar nedeniyle futboldan uzaklaştıran Gökhan Töre’yi Şenol Hoca özel olarak Pazartesi günü Kadıköy’de oynanacak derbiye hazırlıyor. Zihinsel ve fiziksel olarak futboldan tamamen uzaklaşan Gökhan Töre’nin idmanlarda da çalışmadığı ve isteksiz olduğu konuşuyordu. Gençlerbirliği maçının kadrosundan çıkarılan Gökhan, idmanda büyük olay çıkardığı ve Şenol Güneş ile kavga ettiği basına yansımıştı. Gökhan Töre hakkındaki iddiaları yalanlasa da Fikret Orman’ın Gökhan Töre’yi ofisine çağırarak kulağını çekmişti. Beşiktaş’ın fitnes hocaları Gökhan ile özel olarak ilgilenerek fiziksel açığını kapatıp Fener Derbisine yetiştirmek için seferber oldu. Şenol Güneş; Nevzat Demir tesislerinde düzenlenen idmanda Gökhan Töre’yi 5’e 2 pas çalışmasında denemesi buzların erimesi olarak yorumlandı. İdmanda oldukça istekli olan Gökhan “Derbide büyük ihtimalle sahada olacağım. Basında yansıyan Şenol hocayla veya Yönetimle aramda sorun olduğu iddiaları tamamen asılsızdır. Sol ayak bileğimdeki sakatlık nedeniyle 5 gündür tedavi görüyordum. Buyüzden gençlerbirliği maçının kadrosundan çıkarıldım. Tüm sağlık ekiniz 29 şubat günü oynanacak Fenerbahçe derbisine yetişmem için seferber oldu” dedi.
Quaresma’nın idmanlarda as takımda oyması Şenol Güneş’in derbiye Q17 ile başlayacağı olarak yorumlandı. Ama 2. yarıda Şenol Güneş’in duruma göre Gökhan Töre’yi de kullanmak isteyeceği tahmin ediliyor.Fener Derbisinde Beşiktaşın muhtemel 11: Tolga Zengin, Sosa, Ricardo Quaresma, Olcay Şahan, Mario Gomez,Oğuzhan Özyakup, Atiba Hutchinson, Jose Ernesto ,İsmail Köybaşı,  Alexis Delgado,Marcelo Guedes,Andreas Beck, 
 
Esra Bilgiç’in ‘Halime Sultan’ Gökhan Töre’yi aldattığı konuşuluyordu
24 yaşındaki başarılı futbolcunun TRT’de yayınlanan Diriliş Ertuğrul dizinde oynayan Esra Bilgiç ile aşk yaşadığı magazin gündemindeydi.  Halime Sultan rolünü canlandıran Esra Bilgiç’in geçen hafta İstinyepark’ta avukat sevgilisiyile paparazilere yakalanması büyük olay olmuştu. Sevgilisiyle birlikte kaçarak uzaklaşan Esra Bilgiç ‘Gökhan Töre’yi aldatıyor’ iddialarına cevap vermedi. Bunun üzerine Esra Bilgiç’İn oynadığı Ertuğrul Gazi Dizisinde aldığı rol azaltıldı.
Esra Bilgiç kimdir?
23 yaşındaki güzel oyuncu Diriliş Ertuğrul Dizisinde Osmanlı Devletinin Kuruluş yıllarını canlandıran dizide oynuyor. TRT 1’de yayınlanan dizide Osman Bey’in annesi rolündeki Halime Hatun karakterini canlandırıyor. Oyunculuğunun yanında moda tasarımcısı da olan Esra Bilgiç aslen Ankaralı.
 
 

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir