Atatürk Haber

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Genel Test Hizmetleri

Genel Test Hizmetleri

admin admin -
7 0

Güvenilir ve doğru sonuçlar veren testleri ile birçok alanda bu işi yapmakta. Test hizmetleri sunulurken gelişmiş laboratuvar ekipmanları, deney malzemeleri ve diğer tesisatlar ile genel konuları kapsayan analizler yapılıyor. Endüstriyel test laboratuvarı gibi insan yaşamı için kullanılan malzemelerin ve tüketilebilir gıdalar hakkında detaylı incelemeler yapılıyor.

Laboratuvar.net adresinde yer alan test hizmetlerine bakıldığında; endüstriyel, gıda, elektriksel, temizlik, çevre, tekstil, kozmetik, İSG gibi birçok alanı içine kapsayan analizler yapılıyor. Test hizmetlerinden faydalanmak için iletişim adreslerinden irtibat sağlanabilir.

Kaliteli Laboratuvar Çalışma Yöntemleri

Toplu yaşam alanlarında ortak kullanılan ve insan sağlığı için önemli olan analizlerin yapılması uluslar arası belgeler ile onaylanmıştır. Sertifikalı çalışmaları sayesinde medikal test laboratuvarı içinde analiz çalışmaları yapılabilir. Sağlıklı bireylerin olması ve kullandıkları medikal ekipmanların güvenilirliği için testler uygulanıyor.

Elektroteknik test laboratuvarı ile taşınabilir ve kullanılabilir büyük malzemelerin ilk denetimleri sağlanır. Test sırasında uygulanan çalışma yöntemi uluslararası yöntemlerle birebir örtüşmekte. Kabul edilen, zorunlu olan ve istenilen prosedüre göre analizler yapılıyor.

https://www.laboratuvar.net/

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir