Atatürk Haber

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Fuat Avni’den İlginç Davutoğlu Açıklaması!

Fuat Avni’den İlginç Davutoğlu Açıklaması!

admin admin -
48 0

Cemaat ile AKP arasına kara kedi girmesinin ardından ortaya çıkan sosyal medya hesaplarının en dikkat çekici olanı Fuat Avni olurken, bu hesaptan yapılan paylaşımlar da oldukça ilgi görüyor. Fuat Avni hesabının ortaya çıkmasının ardından sürekli olarak hükümetin alacağı kararları önceden bildirmesi, yapılacak olan işlerin takipçiler ile paylaşılması, farklı iddiaların da muhalif kesimi heyecanlandırması ile günden güne popülerliğini biraz daha arttıran Fuat Avni hesabı bugünlerde ortaya koyduğu iddialar ile de gündemin belirleyicisi olmaya devam ediyor.

Her ne kadar resmi ağzılardan yalanlansa da Erdoğan ve Davutoğlu arasında anlaşmazlıkların olduğu hemen hemen her gün basın yayın organlarında yer alan iddiaların başında geliyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın  Ahmet Davutoğlu’nun biletini kestiği iddiası ve arkasından gelecek ismin de Binali Yıldırım olması gibi paylaşımları son günlerde sürekli olarak tekrarlayan Fuat Avni özellikle bazı terör olaylarının maksatlı olarak yaptırılacağını ve suçu da CHP’ye atacaklarının da sinyalini yazdığı yazılar ile vermeye devam ediyor.

Bugüne kadar yazdığı ve paylaşımını yaptığı birçok şeyin ortaya çıkmasından ötürü güven depolamayı başaran Fuat Avni yaşanan anlaşmazlıkları yazması ile de muhalif kesimden olumlu tepkiler almaya da devam edeceğe benziyor.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir