Atatürk Haber

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Fotokopi Makinesi Alımı Teknik Şartnamesi

Fotokopi Makinesi Alımı Teknik Şartnamesi

admin admin -
16 0

 

Fotokopi makinesi alımı teknik şartnamesinde, kiralayacak olan şirketin, kiralanacak makinenin genel şartlarını, teknik özelliklerini ve kiralama hizmetinin satın alınmasına dair teknik detaylar bulunmaktadır. Aylık olarak siyah beyaz çıktı sayısı ve renkli çıktı sayısı ortalama bir rakam olduğundan, bu durum kiralayacak firmayı bağlamamaktadır. Ayrıca makine ile ilgili toner dolumu, bakım onarım ve teknik servis hizmeti gibi bütün giderler kiralayıcı firma tarafından karşılanacaktır.

Fotokopi makinesi alımı teknik şartnamesine göre genel şartlar ise kiralayıcı firma kâğıt hariç, fotokopi makinesi için gerekli teknik hizmetleri ücretsiz sağlayacaktır. Sözleşme süresi bitiminde kiralanan fotokopi makineleri kiralayıcı firmaya iade edilecektir. Makine ile ilgili drum, developer, toner, işçilik, servis, bakım onarım, sarf malzeme, yedek parça ve nakliye gibi tüm giderler firma tarafından karşılanacaktır.

Arıza durumunda mail ile iletilen arıza bildiriminden sonra en fazla iki gün içinde arızayı gidermek ve yedek makineyi arıza giderilene kadar getirmek zorundadır. Firma periyodik olarak gerekli bakım ve onarımları yapmak zorundadır. Firma fotokopi makinelerini çalışır vaziyette teslim etmek durumundadır. Kopya ve çıktılar net olmak durumundadır aksi halde arıza kaydı bildirimi yapılacaktır.

Ayrıca kiralık fotokopi makinelerinde meydana gelebilecek arıza durumlarının ayda 3 kez tekrar etmesi halinde firma makineyi yenisi ile değiştirecek ve herhangi bir bedel tahsis etmeyecektir. Firma, acil durumlarda, yoğun dönemlerde ve hafta sonlarında talep edilmesi halinde teknik destek ve yedek parça ihtiyacını karşılayacaktır.

Kaynak: https://www.bogazicifotokopi.com.tr/istanbul/fotokopi-makinesi/

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir