Atatürk Haber

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Magazin
  4. »
  5. Fenomen’de elenecek isim belli oldu mu?

Fenomen’de elenecek isim belli oldu mu?

admin admin -
40 0

Kanal D ekranlarında yayınlanan Kısmetse Olur programında kullanılan formatta feyz alınarak hazırlanan ve oldukça başarılı olmuşa benzeyen Fenomen programında kızlar ve erkekler evi olmak üzere iki ayrı evde toplanan yarışmacılar gün boyu çeşitli aktiviteler ve strateji oyunları ile birbirlerini saf dışı bırakma yolunda adımlar atıyorlar.

Strateji planlarını birbirleri ile paylaşmak isteyen ve bunun için özel bir odaya ihtiyaç duyan yarışmacıların bu ihtiyacı da karşılanmış durumda. Kimi eleyeceklerine bu odalarda karar veren yarışmacılar Öykü Serter’in sunumu ile her gün eve girip belli bir saat kaldıktan sonra da evden ayrılıyorlar.

Oldukça ünlü isimlerin de yer aldığı Fenomen programında bugün ilk eleme heyecanı yaşanacak. İşte Benim Stilim yarışmasından Özden Cerrahoğlu, Çiğdem Çelik, Ayşenur Balcı’nın da katıldığı yarışmada evin en sevilmeyen isimleri ise yavaş yavaş ortaya çıkmaya başlamış durumda.

Birbirleri ile aşk yaşamalarına da belirli oranda izin verilen erkek ve kızlar evinin ilerleyen günlerde farklı boyutlarda iletişimlerinin olması da oldukça mümkün gözüküyor. Hafta içi yayın akışına Fenomen’i alan TV8 ise programın tutmasını dört gözle bekler konumda.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir