Atatürk Haber

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Spor
  4. »
  5. Fenerbahçe Ricardo Rodriguez İle Anlaştı

Fenerbahçe Ricardo Rodriguez İle Anlaştı

admin admin -
23 0

 

Fenerbahçe’nin son dönemde transfer etmek istediği isimlerde yaşadığı limit sorunu, takımın 80 milyon Türk Lirası borçlu olmasından kaynaklanıyor. Daha fazla yapılacak transferle birlikte doğrudan kulüp bünyesinde başta Avrupa’ya gidememe olmak üzere pek çok alanda cezayla karşılaşılma olanağı bulunacak. Diğer tüm merak ettiklerinizi Meritbet adresinden öğrenebilirsiniz.

Beşiktaş’ın sadece 2 milyon Türk Lirası gibi oldukça düşük bir bütçeye sahip olması nedeniyle, iki takımın transfer gündemi çok sakin geçiyor. Buna rağmen Fenerbahçe, transfer sezonu açılmadan önce dile getirilen Rodriguez ile anlaşmayı başardı. Oyuncunun şuan için getirilmesi, finansal durum açısından uygun olmadığı için, doğrudan limit artırımının yapılması veya lisans komisyonunun şartlarına uygun ödemelerin gerçekleşmesi gerekiyor. Bu durum hakkında ki gelişmelere hızlı bir şekilde ulaşabileceğiniz Meritroyalbet sitesi sayesinde, futbol takımlarını doğru bir şekilde analiz edebilirsiniz.

Limit Artırımı Yapılması Bekleniyor

Limit güncellemesi talep eden, özellikle faiz indirimiyle ilgili faaliyetlerin doğrudan tüm kulüplere etki etmesini isteyen kulüplerin başında Beşiktaş ve Fenerbahçe yer alıyor. Faizlerin, an itibariyle olandan çok daha yüksek olduğu dönemde yapılan hesaplamalardan ötürü, direkt olarak toplam giderlerin gösterildiği bütçede faizler de ilk halindeki şekliyle değerlendirilebiliyor. Yaptırımlara maruz kalmamak, yeni transferlerle bütçesini yenileyebilmek ve yaklaşık olarak 40 milyon Türk Lirası artıya geçebilmek amacıyla limit hesaplamalarının yapılması gerekiyor. Fenerbahçe’nin bir süredir Ali Koç tarafından istenen bilgilerden ötürü, karşılanması gereken şartlar için net şekilde açıklamalar yapılıyor.

Lisans Kurulu Kararı Kısa Sürede Açıklanacak

Lisans Kurulu tarafından Fenerbahçe’nin yapmış olduğu inceleme süreciyle ilgili itirazın kabul edilmesi ve limit arttırma faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi gerekiyor. Limitle ilgili güncel tutarın belirli bir seviyenin üzerine çekilmesi halinde doğrudan kurulun politikalarına uygun şekilde lisansın çıkarılması mümkün olacak. Aksi taktirde, gelecek olan sadece yabancı transferlerde değil yerlilerde de lisans alınamayacağı bildiriliyor. Yasal sürecin doğru şekilde işleyebilmesi adına, Fenerbahçe Spor Kulübü harcama limitlerinin tekrar düzenlenmesi gerekiyor. Oyuncu satılmadığı veya kasaya farklı bir kulüpten bonservis geliri girmediği, farklı kulüplere kiralama yapılmadığı sürece lisans çıkarılamayacak. Kısa süre içerisinde bu tarz yaptırımların ortadan kalkması ve sarı lacivertli camianın yeni oyuncuları takımına katması bekleniyor. Futbol takımları ile ilgili merak ettiğiniz tüm istatistiklerine hızlı bir şekilde ulaşmak için Meritroyalbet giriş yapabilirsiniz.

https://www.sporx.com/fenerbahcede-yeniden-bir-araya-geliyorlar-SXHBQ825985SXQ

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir