Atatürk Haber

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Ekonomi
  4. »
  5. FARKLI BİR BORSA

FARKLI BİR BORSA

admin admin -
32 0

 Bu borsa, dolandırıcılık ya da benzeri riskleri hiçbir şekilde taşımayan ve her şeyden önce Bitcoin ya da Ethereum al hizmeti temin edecek müşterilerinin menfaatini düşünen bir borsadır. Çok katmanlı güvenlik seviyesi sayesinde her yönden garanti sağlanmaktadır.

 Bu Borsanın Farkları Nelerdir?

 Bu borsa üzerinde gerçekleştirilen Bitcoin satın al işlemleri anında blok zinciri üzerinde gerçekleşmektedir. Bu da gerçek anlamda kripto para satın almak demektir. Pek çok borsada bulunmayan bu olanak sayesinde kripto para sahiplerinin en ufak bir tedirginlik yaşamasına dahi gerek yoktur. Üstelik firma tarafından sunulan Private Key sayesinde firmaya hiç sormadan kripto paraları başka bir yere taşımak da mümkün olabilecektir.

 Güvenilir Tercih

 Bu siteyi tercih edecek olanlar, Bitcoin satın alma yolları içerisinde de en güvenli olanı tercih etmiş demektir. Ne de olsa bu site sayesinde hem şeffaf, hem hızlı hem de güvenilir bir hizmet almak mümkün olacaktır. Gerçek bir blok zinciri deneyimi sunmayı hedefleyen firma, düşük komisyonları ile de müşterilerini hayli memnun etmektedir.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir