Atatürk Haber

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Teknoloji
  4. »
  5. Facebook’a Reklam Nasıl Verilir?

Facebook’a Reklam Nasıl Verilir?

admin admin -
41 0

Gelişen dünya ve teknoloji sayesinde reklamlarınızı artık tüm Dünya'ya duyurabiliyorsunuz! Facebook ve Instagram sayesinde reklamlarınız artık tüm Dünya üzerinde yayınlanabiliyor ve böylelikle ürünlerinizi daha hızlı bir şekilde satabiliyorsunuz veya sayfalarınızı daha hızlı bir şekilde büyütebiliyorsunuz. İşte Facebook üzerinde reklam verme konusunda sizlere yardımcı olabilecek bir yardımcı makale!

Facebook'a Reklam Nasıl Verilir?

Facebook üzerinde reklam verebilirsiniz hemde kolay ve hızlı bir şekilde. Öncelikle ihtiyacınız olan şey Facebook hesabıdır. Eğer bir Facebook hesabına sahipseniz hemen nasıl reklam veriliyormuş? bu konu hakkında size yardımcı olalım! Facebook hesabınızın içerisinde hemen bir sayfa oluşturuyorsunuz. Bu sayfa içerisinde yer alan gönderi kısmına istediğiniz bir gönderiyi paylaşıyorsunuz daha sonrasında gönderinizi paylaştıktan sonra gönderiniizn alt kısmında şu ibareyi göreceksiniz; ''Gönderiyi öne çıkar'' Evet, bu butona tıklarsanız gönderiniz öne çıkarılır fakat öncesinde facebook hesabınızın reklam yöneticisi paneline gerekli olan bakiyeyi yüklemeniz gerekmektedir. Bakiye yüklemek için ister mobil ödeme yöntemini ister banka hesabınızı tercih edebilirsiniz. Bakiyenizi yükledikten sonra reklamlarınız için hedef kitlenizi belirliyorsunuz daha sonrasında reklamlarınız incelemeye gidiyor ve eğer facebook standartlarına uygun bir şekidle reklamlarınızı oluşturduysanız bu reklamlar onaylanıyor ve reklamlarınız Facebook'da aktif bir şekilde gösterilmeye başlanıyor.

Evet, facebook üzerinde reklam vermek bu kadar kolay ve hızlı bir şekilde oluyor. Facebook üzerinde reklam vermek isterseniz bu yöntemi kullanabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir