Atatürk Haber

 1. Anasayfa
 2. »
 3. Gündem
 4. »
 5. Evden Eve Nakliyatta Lider Marka

Evden Eve Nakliyatta Lider Marka

admin admin -
14 0

 

Ev eşyalarının taşınması, özellikle eşya sahipleri için en önemli husus olmaktadır. Eşya sahipleri, yıllardır zorlukla sahip oldukları eşyalarının, taşıma esnasında en ufak bir zarar görmemesini isterler. Firma, bu güne kadar gerçekleştirdiği sorunsuz ve hızlı hizmetleri sayesinde, Tuzla evden eve nakliyat sektörünün lider markası olmuştur. Firma, 20 yılı aşkın sektördeki deneyimi ve profesyonel çalışanları ile sektörde en çok tercih edilen şirketleri arasında da ilk sırada bulunmaktadır.

Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

Firma evden eve nakliyat konusunda modern bir anlayış ve müşteri odaklı hizmetler sunuyor.

Firma nakliyat işlemlerini şu şekilde gerçekleştiriyor;

 • Firmaya ulaşan müşterilerin verdiği adrese, firmanın eksperleri en kısa sürede ulaşarak eşyalar ile gerekli keşifleri yapıyor
 • Keşif sonucunda gerekli malzeme ve ekip miktarı ile araç cinsi belirleniyor
 • Müşterilerin istediği tarihte taşıma işlemi gerçekleşiyor
 • Eşyalar için ihtiyaç duyulan demontaj ve montaj işlemleri, firmanın tecrübeli personeli tarafından yapılıyor
 • Firma eşya cins ve ebatlarına uygun olarak özel ve dayanıklı malzemelerden üretilmiş, ambalaj malzemelerini kullanıyor
 • Firma, çiçeklerin taşınmasında da özel yöntemler uygulayarak, sıfır hasar ile işlerini gerçekleştiriyor
 • Firmanın asansörlü taşıma için gerekli her türlü araç ve ekipmanı da bulunuyor

Firmanın eksperleri, fiyat belirlemesini müşteriler ile birlikte ortak bir kararla yapıyor. Taşıma öncesi fotoğraflanan eşyalar, taşıma sonrası incelenerek en ufak hasarlar bile anında tazmin ediliyor. Firma tüm taşımalarını sigortalı olarak gerçekleştiriyor.

Ofis Taşıma Hizmetleri

Ofis eşyalarının taşınmasında genellikle birçok sorunlarla karşılaşılmaktadır. Firma özel ambalaj malzemeleri ve detaylı taşıma planları sayesinde, sorunsuz ofis taşıma hizmeti veriyor. Taşıma sonrasında, tüm malzemeler taşıma öncesi yerlerinde ve çalışmaya hazır halde bulunuyor. Firmanın ekipleri montaj işlerini de gerçekleştirerek, ofis çalışanlarının vakit kaybetmemesini sağlıyor.

Eşya Depolama Hizmeti

Firma, nakliye hizmetlerinin yanında, müşterilerinin talepleri doğrultusunda depolama hizmeti de veriyor. Firmanın depoları, her ebatta eşyayı sorunsuz depolayacak kapasiteye sahip. depolar uygun saklama koşullarında, güvenlik ekibi ve kameraları ile de 24 saat kontrol edilmektedir. Firmanın depolarındaki eşyalar, özellikle konteynerlerde muhafaza edilerek, ayrı bir koruma ve güvenliğe sahip oluyor.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir