Atatürk Haber

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Ersun Yanal Maçın Ardından Sorumluluğu Üstlendi

Ersun Yanal Maçın Ardından Sorumluluğu Üstlendi

admin admin -
20 0

Kaybedilen Sivasspor maçının ardından tüm eleştir okları Ersun Yanal’a yöneldi. Tecrübeli ismin performansı konusunda çok ciddi eleştiriler yapıldı. Daha da ileri götürülerek, tecrübeli hocanın istifası istendi. Yanal, “Tepkiyi veremedik, Fenerbahçe’deki arkadaşlarımıza demek ki bunu öğretemedik. Fenerbahçe, bu oyunu oynarken her an her maçta bu tepkiyi göstermeliydi, bunu göstermedik. Başta ben olmak üzere, tüm arkadaşlarımız zarar vermeyecek tüm önlemi alırız. Bugün oluşan sonucu bu tepkisizlikle nitelendiriyorum. Geçen haftayı gördünüz, tepki buydu, Fenerbahçe bunu yapmalı” şeklinde yaşananları anlattı. Maçın ardından söyledikleri ile de gündem haline geldi. Gelecek maçlarda neleri değiştireceğinden söz etti. Restbet ayrıcalıklarını keşfedenler özel oluyor.

Geri Dönüş Konusunda Daha İyi Bir Takım Sinyali

Yapılan hatalardan ders alan ve bunu gidermek için mücadele edecek bir takım sinyali verildi. Ersun Yanal yapmış olduğu açıklamalarda benzer durumun bir daha tekrarlanmaması için elinden geleni yapacağını sözlerine ekledi. Yanal, “Bir maç daha oynayacağız, Fenerbahçe her türlü tepkiyi gösterebilir ve geriye dönüş yapabilir. Fenerbahçe büyüklüğü başka büyüklük. Bunu sahada oynadığımız oyunla, rakamlarla, istatistiklerle birçok noktada görüyoruz. Diğer takımlar da puan kaybı yapacaklar ve yapıyorlar da” ifadeleri ile de dikkat çekti. Açıklamaları çok konuşulacak sözleri içinde barındırdı. Derbi mücadelesi hocanın kariyerini belirleyecek. Restbet farkını doyasıya yaşayın.

Kaybedilen Maçın Suçlusu Olarak Kendisini Gösterdi

Yapmış olduğu açıklamalarda yapılan puan kaybını oyuncularına mal etmek yerine, kendisi üstlendi. Ersun Yanal verilen tepkinin bir karşılığı olarak suçu da üzerine aldı. Ancak gelecek maçlar hakkında taraftarı ile de umut dolu bir konuşma yaptı. Yanal, “Bizim tepkisizliğimizden dem vuracağım. Evet, ben suçluyum. Berabereyken, mağlupken, hakemin kararını tartışırken, oyuncuların tepkisizliği olamaz. Bunu öğretememişiz, bu tepkisizliği kabul edemem. Ben ve bizim gibi çalışanlar da başta olmak üzere, kimsenin Fenerbahçe’ye zarar vermesine müsaade etmem” sözleri dikkat çekenler arasına girdi. Gelecek maçlarda nasıl bir performansın ortaya çıkacağı da merak ediliyor. Beşiktaş maçı çok büyük öneme sahip.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir