Atatürk Haber

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. En Güzel ve Özel Mezuniyet Anlarınızda Yanınızdayız?

En Güzel ve Özel Mezuniyet Anlarınızda Yanınızdayız?

admin admin -
8 0

 

Her türlü okul, iş ve kolej kıyafetleri ile sizlerin seçmiş olduğu kumaş ve renk tercihi ile yanınıza olan ve özel gününüzde mezuniyet cübbesi ile dikkatleri üzerine çeken dikimlerle kendinizi farklı his edebilirsiniz. Kaliteli ve sağlıklı kumaş ve dikimler atölye içinde profesyonel çalışanlar tarafından sipariş alınıyor. Dikimde hatasız ve kusursuz kaliteli işleri ile adından söz ettiren firma kişiye özel dikim yapıyor.

Eğlencelere Farklı Renkler Ve Canlı Kumaşlar İle Katılın

Mezuniyeti olan kişilerin şık olmayı ve tüm dikkatleri üzerine toplamayı istemesi son derece normal bir durum olarak karşılanıyor. Sizlere kaliteli iş sunan neşe tekstil kişiye özel dikimleriyle kullanmış olduğu malzemelerde sağlam bir iş ortaya çıkartıyor. Yaptığı iş öğretmen önlüğü, öğrenci kıyafeti, mezun olan kişiler için tasarlanmış cübbe kıyafetleri ve iş kıyafetleri toplu olarak veya tek siparişlerle dikiliyor.

Dikim Hatalarına Kesinlikle Yer Yok

Yaptığı iş içinde dikim hatasına yer vermeyen tekstil çalışanları uzun yıllardır bu işi yaparak uzman olduğunu müşterilerine gösteriyor. Sipariş veren kişilerin isteği üzerine cübbe kep yanı sıra renk ve model kumaş seçimini kişin kendisi yapıyor. Ana sınıfından yüksek okul kıyafetleri ile her türlü dikimi yapan firma son derece başarılı iş çıkartıyor.

Kalite Ve İndirim Bir Arada Yapılıyor?

Dikilen her kıyafet en uygun fiyatlar eşliğinde hazırlanarak müşteriye teslim ediliyor. Titiz işçilik ve kullanılan en özel malzemeler müşteriye sunuluyor. Özel tasarımları ile yaptığı işin hakkını veren atölye çalışanları adından söz ettiriyor. İletişime geçen her müşteri diktirmek istediği ürün için ölçü vererek kıyafetini en yakın günde teslim alıyor.

Uzun yıllar çalıştığı ve dikim yaptığı okullar hizmet alınan atölye ve çalışanın işinden son derece memnun olduğunu belirtiyor. Müşterilerine göstermiş olduğu ilgi ve itina ile işinde ön planda olmayı başaran firma bir çok şubesi ile müşterinin kolay ulaşmasını sağlıyor. Ofis çalışanı ile iletişime giren her müşterinin siparişi istemiş olduğu kıyafetler istenilen günlerde hazır olarak tamamlanıp veriliyor. Doğru seçim ile çalışan müşteri kaliteyi diktirdiği üründe görebiliyor.

 

 

 

 

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir