Atatürk Haber

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Elektronik Uydu Sistemleri

Elektronik Uydu Sistemleri

admin admin -
7 0

Merkezi uydu sistemleri ile birçok yayında olan uydu kanalını tek bir listede toplamak mümkün. Bu listeye taşınabilir cihazlardan ya da monitör ekranından takip etmek mümkün. Elektronik uydu ve kamera tesisatları sayesinde istenilen yaşam alanına kurulan bu genel alıcılar ile istenilen görüntü ve ses içerikleri takip edilebiliyor.

 

Ufel.com.tr iletişim adreslerinden kamera, ses, görüntü ve uydu tesisatları için daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Uydu hizmetlerinin geniş bant dağıtıcıları üzerinden yapılması ile kişiler istedikleri mekandan bağlantı kurabilirler. Elektronik kurulum cihazları ile büyük AVM, iş yerleri ve konut takibi içinde hizmetler veriliyor.

Uydu Sistem Hizmetleri

CCTV kamera sistemi uydudan bağlantı alınarak internet aracılığıyla istenilen görüntünün yakalanmasını sağlar. Aynı zamanda bu sistem ile TV ve radyo kanallarına ait olan frekansların otomatik tarama işlemi gerçekleştirilir. RF dağıtıcısı ile standart kanalların listesi oluşturulur.

SMATV sistemi ile herhangi bir ara yüze ihtiyaç duyulmadan TV ekranına ya da monitöre yayın verilebilir. Uydu platformlarının birçoğuna hakim olan ve headend ile uydu kanalları izlenebilir.

https://www.ufel.com.tr/

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir