Atatürk Haber

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. E-Ticaret Entegrasyonlarında Akılcı Çözümler

E-Ticaret Entegrasyonlarında Akılcı Çözümler

admin admin -
6 0

Türkiye’nin en çok alışveriş yapılan sitelerinde bulunan mağazalarınızı artık tek bir elden yönetmek zor değil. Bunun için uzmanlar tarafından özenle geliştirilmiş yazılımı almak ve hemen kullanmaya başlamak yeterli. Alanında 1 numara olan ve pek çok firmanın çözüm ortağı konumunda bulunan sentos.com.tr ile her şey yolunda gidecektir. E ticaret yapmanın kolay olduğu N11 entegrasyon ile başarılı satış grafiklerine ulaşmakta olası.

Kazandırdığı Avantajlar Neler Olmaktadır?

Ürün yüklemek istediğiniz de tüm mağazalara tek tek girmek zorunda kalmıyorsunuz. Yükleme yapabileceğiniz bir diğer seçenek gittigidiyor entegrasyon sayesinde de zamandan tasarruf edebiliyorsunuz. Yazılımın size pratik bir kontrol sağlayacağı başka bir diğer site ise hepsiburada entegrasyon olmaktadır. Bahsettiğimiz siteler arasında bulunan sanal iş yerleriniz arasında tam uyum problemi böylece ortadan kalkıyor. Tek bir ekrandan hem satış yapma hem de fatura kesme keyfini çıkartıyorsunuz. E-Ticaret siteniz Sentos farkıyla hiç bir engelle karşılaşmadan harika verimlilikle çalışacaktır.

Pazaryeri Entegrasyonu da Yazılım da Mevcuttur

Bilgi güncellemek, stok kontrol etmek ve daha pek çok işlemi yapabilmeye dair Pazaryeri entegrasyon da kullanıma açılmıştır. Artık bu platformda var olan mağazanızı da en efektif şekilde yönetebilirsiniz. Daha hızlı ve müşteri memnuniyeti sağlama gibi vizyonları da eksiksizce yerine getirebilirsiniz. Fiyatlar ve demo talebi için resmi web siteleri üzerinden irtibat kurmanız yeterli olacaktır.

https://www.sentos.com.tr/

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir