Atatürk Haber

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Diriliş Ertuğrul’da Engin Altan Düzyatan krizi!

Diriliş Ertuğrul’da Engin Altan Düzyatan krizi!

admin admin -
33 0

Yayınlandığı günden itibaren büyük bir hayran kitlesine ve izleyici sayısına ulaşan Diriliş Ertuğrul’un sezon sonunda final bölümünü yaparak ekranlara veda etmesi bekleniyordu. Dizinin başrol oyuncusu olan ve iki senedir oldukça başarılı bir performans ortaya koyan Engin Altan Düzyatan’ın daha önce iki kez çekmiş olduğu Romantik Komedi filminin devamı için sakallarını kesmek istemesi krize yol açtı.

Geçtiğimiz sene çekilmesi planlanan ancak sakalları olduğu için ertelenen Romantik Komedi filminin çekimleri için yapım ekibi Engin Altan Düzyatan’a izin vermedi. Bu yaz ayında vizyonda olması tasarlanan ancak yaşanan oyuncu krizi nedeniyle sürekli olarak ertelenen Romantik Komedi için Engin Altan Düzyatan’dan cevap bekleyen film ekibi ise tedirgin günlerine devam ediyor. Diriliş Ertuğrul dizisinin final yapmasına bağlı olarak çekimleri başlayacak olan sinema filminin sinyallerini daha önceden vermiş olan Engin Altan Düzyatan ise bu durumun getirdiği olumsuz havanın diziye nasıl yansıyacağını ise merak ettiğini belirtti.

Televizyondan sinemaya geçip daha sonrasında ise dinlenme ve ailesi ile vakit geçirme planları bulunan Engin Altan Düzyatan’ın vereceği karar merak konusu olurken Romantik Komedi filmini çekecek olan Mahsun Kırmızıgül ise deneyimli oyuncudan gelecek kararı beklediklerini ve onun dışında sinema filmi ile ilgili en ufak detayların bile hazır olduğunu yaptığı açıklama ile ifade etti.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir