Atatürk Haber

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Desen ve Renk Çeşitliliğiyle Cami Halıları

Desen ve Renk Çeşitliliğiyle Cami Halıları

admin admin -
25 0

 Cami halıları konusunda uzmanlaşmış bir işletme olan Ebrar Halı, müşterilerine kaliteli ve uygun fiyatlarda cami halısı sunma konusunda oldukça başarılıdır. Yaptıkları değişimler ve gelişmeler doğrultusunda iki farklı halı türüyle de ilgilenmekte ve müşterilerine hizmet vermektedirler. Özellikle günümüzde en sık tercih edilen akrilik modeller ve yün modelleri işletmeden sipariş edebilirsiniz.

 Üretim Hızı

 Cami halısı konusunda kararsız kalan müşterilerine ilgiyle yaklaşarak, ihtiyaçlarına yönelik ürün üretimi sağlamaktadır. Caminin büyüklüğüne göre, büyük parçalarda halıların üretimini sağlayarak, zeminin tam olarak kaplanmasını sağlarlar. Her zaman müşteri odaklı oldukları işletmelerinde ürünlerinde turkuaz, bordo, koyu yeşil ve krem alanında geniş ürün yelpazesi sunarlar.

 Dilenen Desen ve Renkte

 Cami halısı desenleri arasında, müşterilerinin seçmekte zorlanacağı güzellikte ürünler yer almaktadır. Kaliteli ve uygun fiyatlı ürünleri arasında, renk çeşitliliği bol ve hızlı üretimle, sektörde öncü konumda yer almaktadır. Camilerin yüzey alanının önemli olmadığını, beğenilen desenin istenen renkte üretilebileceğini belirtmektedirler. Yün ve akrilik halılar arasında müşteriler karar verdikten sonra üretime başlanır.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir