Atatürk Haber

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Deniz TÜZÜNER Yılın Genç Girişimci Ödülüne Layık Görüldü

Deniz TÜZÜNER Yılın Genç Girişimci Ödülüne Layık Görüldü

admin admin -
15 0

 

Dünya Basın Mensupları Derneği (DBMD) tarafından düzenlenen ödül töreni 2 Ocak tarihinde Çırağan Sarayı’nda yapıldı. Geceye siyaset ve sanat dünyasından birçok isim katılım gösterirken, Türkiye’nin önemli bir çok ismine de ödülleri takdim edildi.

T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı ile DBMD tarafından ortak düzenlenen yılın en’leri ödül töreninde, Müge Anlı, Organ Gencebay, Burak Özçivit, Viltan Atasever, Bülent İnal, Nuri Alço ödül alırken, gecede ödül alanlar arasında en dikkat çekici isim Deniz Tüzüner oldu.

https://i.imgyukle.com/2020/01/09/Vh5ipb.jpg

Gayrimenkul Sektöründe Yeni Dönem

Yılın Genç Girişimci Ödülünü alan Deniz Tüzüner, gayrimenkul sektörüne yeni bir soluk getirerek, dijital bilişimle birleştirerek, danışmanlık hizmetlerini yürütüyor. Aktif, başarılı bir ekip ile insanlara hizmet vermeyi amaç edinen Tüzüner, yapmış olduğu çalışmalar ve gelişmeler neticesinde, gayrimenkul sektörünün gelişmesine ciddi katkı sağlıyor.

Deniz Tüzüner, kurmuş olduğu şirket üzerinden arazi, konut, müstakil yapı gibi taşınmazlar için özel çalışmalar hazırlayarak, müşterilerini bilinçlendiriyor ve bu sayede müşterinin maksimum verim almasını sağlıyor.

https://i.imgyukle.com/2020/01/09/Vh5Dct.jpg

Doğru Analiz = Doğru Yatırım

Gayrimenkul sektöründe gerek alıcının ve gerekse de satıcının yararına olan çözümleri sunarken, yatırım yapacaklar için düşlerini gerçeğe dönüştürecek veriler ile en iyi fırsatları yakalamalarını sağlıyor.

İyi bir projeyi hayata geçirmek isteyen ve gayrimenkul danışmanlığını profesyonel olarak almak isteyenlerin tercihleri arasında yer alan Deniz Tüzüner, alınacak taşınmazın çevresel faktörlerini değerlendirirken, müşterilerini de en şeffaf hali ile bilinçlendiriyor.

Teknoloji ve gayrimenkul sektörlerini bir araya getirerek, doğru veriler ve doğru analiz neticesinde, arazi almak isteyen, yatırım yapmak isteyenler için, doğru çözümleri de bu sayede sağlıyor. Bugün Türkiye’de kullanılmayan bir çok veriden yararlanarak, bunların analiz edilip, müşterinin bilgilenmesini sağlayarak, yatırımlarından edineceği faydaları da tamamı ile görmesini sağlıyor.

https://i.imgyukle.com/2020/01/09/Vh5K0P.jpg

 

Emlak Sektörü Teknoloji İle Buluşuyor

Yaptığı çalışmalar neticesinde, danışmanlık hizmeti verdiği kişi, kurum ve kuruluşlar tarafından maksimum verim alınmış olmasından dolayı, 2019 yılı için “Yılın Genç Girişimci” ödülünü almış oldu.

Girişimci olarak taşınmazların ve teknolojinin bir arada kullanılarak, en doğru yatırımın yapılmasını sağlıyor olması nedeni ile yaptıkları çalışmalar neticesinde, gayrimenkul sektöründe, özellikle İstanbul’da gelecekte çok fazla projeyi yöneteceği konuşuluyor.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir