Atatürk Haber

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Magazin
  4. »
  5. Demet Akalın’dan hayranlarını kızdıracak hareket!

Demet Akalın’dan hayranlarını kızdıracak hareket!

admin admin -
32 0

Ünlü pop yıldızı Demet Akalın, konserleri için birçok ili geziyor. Ünlü yıldızın yeni konseri için istikameti Çorlu oldu. İstanbul’dan Çorlu’ya aracı ile yolculuk yapan Demet Akalın, yolda trafiğin videosunu çekerek sosyal medya hesabından takipçileri ile paylaştı. Emniyet şeridini ihlal ederek gösterilen duyarsızlığa tepki yağdı. Ancak asıl tepki ise Demet Akalın’ın olaya yaptığı yorumuna geldi.

Demet Akalın’ın Videosu Tepki Çekti        

Demet Akalın Çorlu’ya giderken yolda çektiği video ile sosyal medya hesabından bir anda tepki yolladı. Sosyal medyada yoldaki trafiğin videosunu paylaşan Demet Akalın’ın trafikten kurtulmak için emniyet şeridinden gittiği görüntüleri takipçilerinin tepki göstermesine neden oldu.

Trafik polisi tarafından yakalanmayan Demet Akalın, takipçilerinin dikkatinden kaçamayarak sosyal medyada bir anda olay oldu. Takipçileri Demet Akalın’ın emniyet şeridini gereksiz olarak kullanmasına yoğun tepki gösterdi. Ünlü şarkıcının ilk yorumu: “Parası neyse öderim” şeklinde oldu.

Ünlü şarkıcının kısa süre önce kızı ile ilgili yayınladığı videoya da çok sayıda tepki gelmişti. Sanatçı bu olayda da geri adım atmayarak kendine eleştirenlere tek tek cevap vermişti.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir