Atatürk Haber

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Magazin
  4. »
  5. Demet Akalın’dan Demet Şener’e sert karşılık!

Demet Akalın’dan Demet Şener’e sert karşılık!

admin admin -
26 0

Geçtiğimiz günlerde Demet Akalın hakkında sorulan bir soruya cevap veren Demet Şener, Akalın’ı oldukça fazla kızdırdı. Demet Şener’in açıklamasına sert tepki gösteren Demet Akalın, Twitter hesabı üzerinden ağır konuştu.

Demek Akalın’ı Tanımıyorum         

Önceki gün Arnavutköy’de annesi Naime Şener ile kameralara yakalanan Demet Şener, muhabirlerin sorularını kısa süre yanıtladı. Muhabirlerden gelen Demet Akalın ile ilgili soruya cevap veren Şener, fitili ateşlemiş oldu.

Muhabirler Demet Şener’e Demet Akalın ile barışıp barışmayacakları yönünde bir soru iletince Demet Şener’den Akalın’ı tanımadığı yönünde cevap geldi. Demet Şener’in bu cevabı kısa sürede magazin basınına düşünce Demet Akalın’dan cevap gecikmedi.

Adımı Bir Daha Anmayın

Demet Akalın, kendisi ile ilgili muhabirlerin sorularına cevap veren Demet Şener’in açıklamalarını yayınlayan programa ateş püskürdü. Sosyal medya hesabı üzerinden ağır sözler söyleyen Demet Akalın, program sunucularına seslenerek, bir daha adını bile ağızlarına almamalarını söyledi.

Programa yakın bir zamanda katıldığını ve şu an gördüklerinden sonra bu yaptığına pişman olduğunu belirten Demet Akalın, bitmiş bir şeyin yeniden açılmasının çok yanlış olduğunu söylerken, onuru ve kızı için yaşadığını ve bu yapılandan sonra bir daha bu programa asla katılmayacağını sözlerine ekledi.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir