Atatürk Haber

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Cem Küçük’ün Kovulma Nedeni!

Cem Küçük’ün Kovulma Nedeni!

admin admin -
38 0

Star gazetesinde yazarlık yapan ancak sivri dili, açık tehditleri ve baş kesen tavrında olan konuşmaları nedeniyle oldukça eleştiri alan ve hükümet partisine yakınlığı ile bilinen Cem Küçük çalıştığı gazete tarafından işten çıkarıldı. Özellikle Ahmet Hakan, Aydın Doğan, Can Dündar, Erdem Gül gibi muhalif gazetecileri tehdit ederek yazılar hazırlayan ve karşılıklı olarak söz dalaşına giren Cem Küçük’ün yandaş medya diye lanse edilen gazeteler tarafından da bileti yakın zamanda kesilmiş oldu. 17-25 Aralık sürecinde bakanların rüşvet aldığını doğrulayan ve dönemin Başbakanı Recep Tayyip Erdoğan’ın gizli konuşmalarını basına servis eden yazar olarak ön plana çıkan Cem Küçük yazdığı yazılar ile adeta bir gazetecilik ayıbının da altını çizmişti.

17-25 Aralık sürecinde oldukça çarpıcı iddialar da bulunan ve bu durumun getirdiği etkileri muhalif bir eda ile yazan Cem Küçük Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın son gezisinde uçağa alınmayınca gerçekler de ortaya çıkmıştı. Uçakta Egemen Bağış’ın olduğu ancak Cem Küçük’ü uçak dışına iten esas sebebin de bu olmadığı iddia edilmişti.

Benzer yayınlar yapan bir gazetenin yazarı da Cem Küçük’ün biletinin çok önceden kesildiğini ve emrin büyük yerden geldiğini söyleyerek çıkan iddiaları da doğrulamış oldu. Cem Küçük’ün yakın zamanda farklı bir gazetede yazılarına devam etmesi beklenirken muhalif olan gazeteler ise Cem Küçük’ü her geçen gün manşet etmeye devam ediyorlar.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir