Atatürk Haber

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Magazin
  4. »
  5. ÇAĞLA ŞİKEL TWİTTERDAN HASTANELİK OLDUĞUNU DUYURDU.

ÇAĞLA ŞİKEL TWİTTERDAN HASTANELİK OLDUĞUNU DUYURDU.

admin admin -
36 0
                           ÇAĞLA ŞİKEL HASTANELİK OLDU
Herşey Dahil program sunucusu Çağla Şikel, defileden çıktıktan sonra kendisini acil serviste buldu.
Ünlü manken Çağla Şikel, Mercedes Benz Fashion Week İstanbul defilesine çıktı. Defileden sonra rahatsızlanan Şikel hemen acile gitti. Kendisine Bengü’nün eşlik ettiği güzel sunucu, hastanede kaldı. Hastane çıkışında Bengü soruları cevaplayarak Şikel’in yorgunluktan tansiyonunu düştüğünü, hastanede serum bağlandığını söyledi. Çağla Şikel de hastane çıkışında durumunun iyi olduğunu ifade etti.
Özel Medistate Hastanesi’nde Şikel’e ilk müdahale yapıldı. Geldiğinde nefes  darlığı çeken Şikel  baygın bir şekilde hastaneye getirilmişti. Spor ve yorgunluk sonucu tansiyonu düşen Şikel’e serum bağlandı. 
Ayrıca daha önce Twitter’da Çağla Şikel’e hakaret eden şahıs Nesrin Y.’ye 1500 TL para cezası verildi. 5 yıl denetim altında olacak olan Nesrin Y.’ye Şikel’in şikayet etmesi üzerine IP numarasından ulaşıldı. Sunucu ve mankene hakaret eden sanık, sunucu tarafından savcılığa şikayet edildi. Hakim karşısına çıkan Nesrin Y. 2 yıl hapis istemi ile yargılandı. Mesajları kendisinin yazmadığını söyleyen sanık 1500 TL para cezasına çarptırıldı.
Emre Altuğ’a tekrar Çağla Şikel ile bir araya gelip gelmeyecekleri sorulduğunda, bunun mümkün olmadığını söyledi. Zamanın ne göstereceği belli olmaz diye Altuğ, her ikisinin de evlenebileceğini dile getirdi.
Çağla Şikel Kimdir?
5 Ocak 1978’te Kars’ta doğdu güzel oyuncu Çağla Şikel, eğitim hayatına İstanbul’da başlayan Çağla Şikel  1985 – 1989 tarihleri arasında Ahmet Hamdi Tanpınar İlkokulu’nda okudu. Daha ilkokul 4.sınıftan itibaren İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarında bale eğitimi alan güzel oyuncu, 1990 – 1993 yılları arasında ise  Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarında Ortaokul eğitimini aldı. Yine Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı’nda  1997-1999 yılları arasında yüksek lisans eğitimi alan güzel oyuncu, 1999 yılında mezun oldu.
1997 yılında Miss Turkey yarışmasında birinci olarak ve Şeysel Adalarında yapılan Miss World 97 güzellik yarışmasında dünya dördüncüsü olarak adını dünyaya duyuran Çağla Şikel, EUROPE’S QUEEN OF BEAUTY yani Avrupa Güzeli ödülüne de sahip oldu.
Güzellik yarışmaları ile adını dünyaya duyuran Çağla Şikel, 1997 – 2003 tarihleri arasında Fransa, ABD, Almanya, Çin, Rusya, Yunanistan, İsviçre ve Mısır’da defilelere çıktı. Cennet Mahalesi, Görgüsüzler ve Avrupa Yakası adlı dizilerde rol alarak oyunculuk yönünü de gösteren Çağla Şikel, 2008 yılında ünlü pop şarkıcısı Emre Altuğ ile evlendi. Geçtiğimiz yıl ayrılık kararı alan ünlü çift bu kararıyla sevenlerini de üzdü. 7 yıl süren bu evlilikten çiftin, Hüseyin Kuzey Altuğ, Uzay Tuncer Altuğ isminde 2 çocukları bulunuyor ve çocuklardan dolayı çift her fırsatta bir araya geliyor.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir