Atatürk Haber

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Büyük Boy Valiz

Büyük Boy Valiz

admin admin -
6 0

 

 

 İnsanlar kendi istek ve ihtiyaçları doğrultusunda harekete eder. Buna bağlı olarak ise birçok ihtiyacımız olan araç ve gereçleri Kendi istek ve ihtiyaclarimiza göre belirleriz.Örneğin çocuğumuza Bisiklet alıcak isek, ve bu çocuğumuz da kız ise pembe renk Bisiklet isteyecektir.eğer çocuğumuz erkek ise Oda mavi, siyah, beyaz Vs. Isteyecekir.gelelim bizim isteyeceklerimize Biz ne isteriz?

 Kişiler hep kendi istedikleri tipte boyda renkte bir şeyler ister.

Buna birçok örnek verebiliriz. Örneğin kişiye lazım olan eşyalardan biri olan valizler. eğer kişinin yükü varsa, büyük boy valiz çeşidi isteyecektir.

Çünkü taşıması gereken eşyası çok ve eşyalar için tek bir valiz yetmez.Ya üçlü valiz seti olucak Ya da büyük boy valiz çeşidi olucak. Çünkü taşımamız gereken şeyler çok ise mecburen daha büyüğünü Almak durumundayız. Bu durumda da almamız gereken çeşitlerden Biride büyük boy valiz çeşididir. Çünkü tam da yapmak istediğiniz gibi. İnsanlar her zaman rahat ve mutlu olmak ister. Örneğin; bir tüketici ayakkabı almak istediği zaman eğer aldığı ayakkabı küçük gelir ise Kişi çok rahatsız Olur.çünkü ayakkabı küçük olduğundan dolayı kişinin Ayağını sıkar.ama kisinin aldığı ayakkabı büyük gelir ise tüketici Bundan Dolayı çok rahatsız olmamakla birlikte aksine mutlu bile olabilir.

 

Valiz Çeşitleri

 

Bizim örf ve adetimizde de yapılan her şeyin bir boy daha uzun Olması istenmiş ve ona göre hareket edilmiştir. Mesala bir çocuğa ayakkabı alınacak ise çocuğun annesi Büyük boy alıp En azından kendini ve çocuğunu mutlu edebilir. Konumuza dönecek olursak Normal valiz almak yerine bir büyüğü olan büyük boy valiz alınabilir. Genç kişiler için çok idealde olsa yaşlılar için beklenmedik sonuçlar

Çıkarabilir. Çünkü gençliğin vermiş olduğu güç ve enerji sayesinde Valizin boy olması kişiyi çok rahatsız etmez. Ama eğer müşteri yaşlı ise Kendisi çok zorlanıp yorulabilir.

Tabiki ürün ve ya hizmeti satın alırken Yaşımıza sağlık sorunları dikkat etmemiz gerekir. ÇünkÜ ciddi sağlık sorunları çıkartabilir karşımıza. Büyük boy valiz renkleri Siyah ağırlıklı siyah olanak üzere birçok Renkte, çeşitte ve desen de üretilmektedir.bazı çantalar işe günümüzde Ülkemizde de üretilmektedir. Büyük boy valizler diğer çeşitlere göre daha çok satılmaktadır. Hem erkekler hem de kadınlar tarafından çok sıkça takip edilip ürünleri alınmaktadır.

 

Ürünleri incelemek için linke tıklayın. https://www.myvalice.com.tr/buyuk-boy-valizler

 

 

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir