Atatürk Haber

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Magazin
  4. »
  5. Bayram Tatilinin 9 Güne Çıkarılmasıyla Yerli Turistlerin Tercihi: Bodrum, Marmaris ve Fethiye

Bayram Tatilinin 9 Güne Çıkarılmasıyla Yerli Turistlerin Tercihi: Bodrum, Marmaris ve Fethiye

haberci haberci -
99 0

Otellerde Rezervasyon Artışı ve Özel Programlar

Yerli turistlerin bayram tatilinin 9 güne çıkarılmasıyla Bodrum, Marmaris ve Fethiye gibi ünlü turizm merkezlerine ilgisi arttı. Bu bölgelerde rezervasyonlardaki artışla birlikte oteller bayrama özel ek programlar hazırladı.

Memnuniyet Sektör Temsilcilerini Mutlu Etti

Türkiye Otelciler Federasyonu Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Fethiye Otelciler Birliği Başkanı Bülent Uysal, 9 günlük bayram tatilinin sektör temsilcilerini memnun ettiğini belirtti. Uysal, turizm sezonuna umutla girildiğini ve bölgedeki tesislerin büyük çoğunluğunun yüzde 90 doluluğa ulaştığını ifade etti.

Çekim Merkezi Fethiye

Fethiye’nin doğası, tarihi ve kültürüyle önemli bir çekim merkezi olduğunu vurgulayan Uysal, bölgede her bütçeye uygun konaklama tesislerinin bulunduğuna dikkat çekti. Uysal, misafirlerin rezervasyon yaparken dikkatli olmaları gerektiğini ve TÜRSAB belgeli acentelerden hizmet almalarını önerdi.

Rezervasyonlarda Artış

9 günlük bayram tatili kararının açıklanmasıyla iç pazarda rezervasyonlarda artış yaşandığını belirten Uysal, bölgelerinde turizmcilerin mutlu olduğunu ifade etti.

Herkesin Kesenize Uygun Tatil Seçenekleri

Türkiye Seyahat Acentaları Birliği Bodrum Bölge Temsil Kurulu Başkanı Mustafa Demir ise bayram tatili ve yaz tatilinin başlamasıyla sezona hızlı bir giriş yapacaklarını söyledi. Demir, her keseye uygun tatil seçeneklerinin Bodrum’da mevcut olduğunu vurgulayarak, vatandaşları seyahat acenteleri aracılığıyla rezervasyon yapmaya davet etti.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir