Atatürk Haber

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Atilla Özdemiroğlu vefat etti!

Atilla Özdemiroğlu vefat etti!

admin admin -
18 0

Çok büyük bir müzik adamı olduğu bilinen ve hemen hemen her büyük sanatçı ile çalışma olanağını elde etmiş olan Atilla Özdemiroğlu vahim hastalığının pençesinden kurtulamadı. Henüz 73 yaşında olan ve kanser ile mücadelede başarılı günler de geçirdiği söylenen Atilla Özdemiroğlu sabah saatlerinde yattığı hastanede hayata gözlerini yumdu. Sanat dünyası tarafından oldukça sevilen ve benimsenen müzisyenlerin başında gelen Atilla Özdemiroğlu sevenlerini de yasa boğdu.

Çeşitli programlarda piyanosunun başında olan ve artık notalar ile dost olduğunu her fırsatta söyleyen Atilla Özdemiroğlu’nun vefatına ünlü isimler de sosyal medya hesaplarından paylaşımlarda bulundu. Atilla Özdemiroğlu ile çalışmış olan veya olmayan hemen hemen herkesin hakkında bir şeyler yazdığı ünlü müzisyenin cenaze programı ise henüz açıklanmadı.

Başta İrem Derici, Ferhat Göçer, Suat Suna, Armağan Çağlayan gibi isimlerin taziye mesajları ise sosyal medyada büyük ilgi görüyor. Ankara doğumlu olan Atilla Özdemiroğlu’nun mezarının İstanbul mu olacağı yoksa doğduğu yere mi gömüleceği ise ailesi tarafından yarın basın toplantısı ile açıklanacak. Hastane yönetimi ve Özdemiroğlu’nun doktorunun da bugün içerisinde bir açıklama yapması da beklenen gelişmelerden bir tanesi olarak dikkat çekiyor.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir