Atatürk Haber

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Yaşam
  4. »
  5. Ali Ağaoğlu Türkiye’yi terkediyor!

Ali Ağaoğlu Türkiye’yi terkediyor!

admin admin -
33 0

İş dünyasının en önemli isimlerinden biri olmasına rağmen yaptığı açıklamalar ile sürekli olarak eleştiri konusu haline gelen Ali Ağaoğlu yakın zamanda ülke dışında yaşamaya başlayacağını belirtti. Hanımını ve çocuklarını da alıp yurt dışına yerleşeceğini söyleyen Ağaoğlu devlet bünyesinde 380 milyon TL parasının da kaldığını ancak bunu istemediğini de ifade etti.

Günümüz çalışma şartlarında 380 milyon liralık ciro yapamayan şirketler olduğunu belirten Ali Ağaoğlu benim paramın kalması önemli değil ancak ülke içinde işlerin yürümemesinin sebebi başkanlık sistemi olmaması ifadeleri ile yakın zamanda siyaset arenasına girebileceğinin de sinyallerini verdi. Devam etmekte olan inşaat ve diğer işlerini bitirmesinin ardından ülkeden ayrılmayı kafasına koyduğunu söyleyen Ali Ağaoğlu hangi ülkede yaşayacaklarına ise henüz karar vermediklerini belirtti.

Bilindiği gibi Ali Ağaoğlu İstiklal Caddesinde yaşanan bombalı saldırının ardından yaptığı açıklamada karanfil yerine gül bıraktım, karanfil bırakmak fakirlerin işi açıklaması ve ortanca hanım ile beraber buralara gelmeyeli 20 sene oldu ifadeleri ile oldukça tepki çekmiş ve bu tepkilerin ardından dilemediği özür ile de sosyal medyanın hedefi haline gelmeyi başarmıştı.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir