Atatürk Haber

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Akbank Havale Yapma

Akbank Havale Yapma

admin admin -
23 0

 

Havale, aynı adlı banka hesapları arasında ki para aktarma işlemine denir. Akbank hesabınız mevcut olup ve havale yapmak istiyorsanız Akbank havale yöntemi ile çok kolay, hızlı ve rahat bir biçimde başka hesaba para aktarması yapabilirsiniz.

Gelişen teknoloji ile birlikte zaman ve hız büyük bir öneme sahip oldu. Bu konuya paralel geliştirilen yöntemlerden biri havale sistemidir. Bankaların sunduğu havale sistemi ile acil para gönderebilir veya hesabınıza acil para transferi isteyebilirsiniz.

Önceden sadece ATM’lerde gerçekleştirilen bu sistem şimdi mobil bankacılık, internet bankacılığı üzerinden de rahatlıkla gerçekleştirilebilmektedir. İstediğiniz kişinin banka hesabına kolaylıkla oturduğunuz yerden para gönderebilirsiniz.

Havale Nasıl Yapılır?

Havale yapmak için karşı tarafın bazı bilgilerini bilmeniz gerekiyor.

Bu bilgiler şunlardır:

  1. Hesap IBAN no
  2. İsim/ soyisim
  3. TC kimlik no

Bu bilgilere sahip olarak kolay bir şekilde havale yapabilirsiniz.

Akbank Havale Nasıl Yapılır?

Akbank havale yapmak için müşterilerine birçok yöntem sunmuştur. Bu yöntemler şunlardır; internetten havale, mobil bankacılık üzerinden havale ve ATM’ler den havale. Bu yöntemler ile istediğiniz şekilde kolayca para transferi gerçekleştirebilirsiniz.

Havale yapmak ile ilgili herhangi bir sıkıntı yaşıyorsanız en yakın Akbank şubelerine uğrayabilir veya Akbank müşteri hizmetlerini arayarak bilgi alabilirsiniz.

Akbank internet üzerinden para havalesi yapmak isterseniz, en yakın Akbank şubesinden internet bankacılığı şifresi almanız gerekiyor.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir