Atatürk Haber

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. +5000 Bonusuna Ek Npoint Ücretleri

+5000 Bonusuna Ek Npoint Ücretleri

admin admin -
13 0

Knight online oyunu için site üzerinden yapacağınız bayi point yüklemelerine ek 5000 bonus npoint hediye! Sitenin anlaşmalı olduğu farklı bayiler bulunuyor. Üyelerine bu sayede farklı ödeme seçenekleri sunuyor. Npoint yükleme oranına eş değer olan bonusları elde ederek CSW savaşlarında ilk onda yer almanızı sağlıyor.

KC Kullanımları ve Bayilikleri

Npoint yüklemeleri ardından, site üzerindeki takas ekipmanlarında ki kullanımları da bir o kadar önemlidir. Anlaşmalı bayilikler sayesinde güvenli ödemeler yaparak, oyun hesabınıza etkinlik ödüllerini hızlı şekilde çekmenizi sağlıyor. Knight online forum kategorisinde yer alan KC kullanımları kısmına bilgi eklemeleri yapılıyor. Uygun olan seviye, item, skil ve server özelliğine göre farklı kategorilere ayrılmış şekilde ekleniyor.

LogosWar Npoint Yüklemeleri

Site üzerinden yükleme yapmadan önce oyunu indirmek için gerekli olan linkleri eklemişlerdir. Bu linkler sayesinde knight online indir yüklemesini cihazınıza uygun olan sürümü seçerek başlangıç yapabilirsiniz. Sitenin üyelerine sunmuş olduğu yükleme hizmetleri bulunuyor. Bunlar sanal ödemeler ve bayilik ödemeleri ile sağlanabiliyor.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir