Atatürk Haber

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Magazin
  4. »
  5. 18 Nisan Pazartesi günü reyting sonuçları belli oldu Bu akşam birinciliği hangi dizi aldı?

18 Nisan Pazartesi günü reyting sonuçları belli oldu Bu akşam birinciliği hangi dizi aldı?

admin admin -
31 0

18 Nisan 2016 Pazartesi günü reyting sonuçları açıklandı. Sonuçlara göre bu akşam zirveye oturmayı başaran dizi kim oldu? Survivor, Kırgın Çiçekler, Paramparça arasındaki yarışı kim kazandı?

Ulusal kanallar arasında en öne çıkmayı başaranlar Kanal D, Star, ATV, Show Tv, Fox Tvve TV8 oldu. Bu kanallarda hafta içi yayınlanan diziler ise büyük bir rekabet yaşıyorlar. Pazartesi akşamları her kanalda ayrı başarılı dizi yer alırken, reyting zirvesinde yer alan dizi de belli oldu.

Survivor Reyting Birincisi

18 Nisan Pazartesi gününün reyting şampiyonu yine Tv 8 ekranlarında yayınlanan Survivor oldu. 2016’nın en başarılı programı olan Survivor, yayınlandığı günlerde birinciliği kimseye kaptırmamaya devam ediyor.

Kırgın Çiçekler İkinci, Paramparça Üçüncü

Reytinglerde ikinci sıra ATV’nin başarılı dizisi Kırgın Çiçekler yer aldı. Yetimhanede yaşayan 5 kız arkadaşın yaşadıkları olayların anlatıldığı dizi, büyük bir izleyici kitlesine hitap etmeye devam ediyor. Bu iki programın ardından reyting sonuçlarında 3. Sırada Star TV’nin dizisi Paramparça yer aldı. Pazartesi akşamlarının bu haftaki galibi bu sonuçlar ile Survivor olmuş oldu.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir